Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jste čistý uvnitř?

Jak si lze poradit se zácpou, syndromem dráždivého tračníku(IBS), nadýmáním, bolestmi žaludku a kožními problémy tak, abychom současně získali více energie a zároveň si nestěžovali na svůj žaludek?

Napsala: Heather Johnstone, Ph.D., diplomovaná všeobecná sestra, spoluředitelka a vědecká ředitelka Global College of Natural Medicine.

Dr. HJohnstone Příběhy lidí na fotografiích, které vidíte na horním obrázku a také příběhy tisíců dalších, které naleznete na webové stránce DrNatura.com, jsou charakteristické tím, že všichni trpěli v minulosti zácpou, syndromem dráždivého tračníku, těžkou plynatostí a nadýmáním, obezitou, chronickou vyčerpaností, kyselým refluxem, parazity, bolestmi žaludku, zánětem divertiklů, problémy kůže a vlasů, jakož i dalšími častými onemocněními. Oni však skoncovali se svým trápením tím, že prošli vnitřní očistou. Já jsem dr. Johnstone a v tomto článku bych Vám ráda popsala, jak toho tito lidé docílili, a rovněž to,–, jak toho můžete dosáhnout Vy. Jestliže Vás již určitou dobu trápí stejné problémy, určitě jste už s velkou pravděpodobností udělali všechno pro to, abyste se těchto bolestí zbavili. Zajisté jste již vyzkoušeli projímadla, eventuelně jiné léky, dostupné jak bez předpisu, tak na předpis lékaře, na trhu dostupné vlákninové doplňky, ale také endoskopii tlustého střeva, nebo operační zákrok. Nebylo to však vůbec nic platné, pokud Vaše trápení doposud neskončilo. Proč? Protože se Vám prozatím nepovedlo odstranit jádro problému.

Jádro problémů a nejhlubší tajemství

Picture GalleryCo je tedy jádrem nejčastěji se vyskytujících trávících problémů? Podívejte se na následující obrázek. Jak byste se cítili, pokud by se na vnitřní stěně Vašeho tlustého střeva po měsíce, léta, eventuelně desetiletí pravidelně usazovaly dlouhé shluky výkalů plné toxických látek? Zřejmě byste si stěžovali na zácpu, nadmutí a letargii. Vaše střeva by byla každodenně iritována těmito shluky, které jsou původci onemocnění, označovaného jako IBS. Jen se zamyslete nad tím, co všechno může způsobit takový toxický shluk! Bolesti žaludku a zácpu, vyčerpanost, plynatost a nadmutí, bolesti hlavy a zkažený žaludek, přibírání a veliké, vyduté břicho. Seznam je téměř bez konce.

"Smrt začíná v tlustém střevě"

Pravděpodobně jste o tom zatím neslyšeli, protože se to dnes v Americe považuje za tu nejhlubší intimitu. Jak o tom výstižně napsal Vegetarian Times :

"V seznamu témat zdvořilých dialogů patří tématu o stavu našich střev podle všeho poslední místo. Podívejme se tváří v tvář faktům: syndrom dráždivého tračníku, zácpa, plynatost, zánět divertiklů a rakovina tlustého střeva nejsou taková témata, o nichž bychom rádi debatovali. I přesto (jak tvrdí i starý výrok), že smrt začíná v tlustém střevě. Nevěříte tomu? Zeptejte se kteréhokoliv ohledavače mrtvol. Pitvy často prokazují, že tlusté střevo je z 80 % uzavřeno výkaly." - Vegetarian Times, březen, 1998

Zlepšete si kvalitu života

Můžete skoncovat s němým trápením, které způsobuje tyto bolestivé a rušivé symptomy, jestliže se Vám podaří porozumět tomu, jak mohou všechna tato onemocnění vyvolat právě,- tělu škodlivé a toxické látky naplňující tlusté střevo. Na stránce DrNatura.com můžete poznat pravdu, co se týče očisty a detoxikace tlustého střeva, jakmile Vám podrobně objasním následující:

 • Proč je natolik životně důležité, abyste si pravidelně pročistili a detoxikovali svůj organismus?
 • Jak lze patřičným způsobem pročistit a detoxikovat tlusté střevo a vnitřní orgány?
 • S jakými blahodárnými účinky můžete počítat a jakým způsobem se zlepší kvalita Vašeho života?

Vy se teď můžete obeznámit s jednou obdivuhodnou věcí a veškeré informace, které najdete na této stránce, mohou dát odpověď i na problémy Vašich známých, jak to dosvědčuje spousta lidí.

DrNatura.com je nejnavštěvovanější webová stránka na světě, která se zabývá pročištěním tlustého střeva a detoxikací organismu. V průběhu uplynulého desetiletí zlepšila životy více než 300.000 Američanů– a Kanaďanů-, jakož i mnoha lidem jiných národností po celém světě.

Co je třeba vědět o látkách znečisťujících organismus?

V našem zaměstnání, i a doma, jsme všichni vystaveni tisícům různých toxických a chemických látek, které vdechujeme se vzduchem anebo přijímáme do našeho organismu např.jídlem, pitnou vodou či přípravky farmaceutického průmyslu. Navíc, spotřebujeme mnohem více cukru a synteticky připravených potravin, než kdykoliv dříve v historii lidstva a pravidelně si poškozujeme zdraví různými stimulačními a uklidňujícími přípravky.

body_pollutionJestliže jste se nad tímto nikdy nepozastavili a nikdy jste se nestarali o znečisťující látky, které nás obklopují, ptak je na čase, abyste změnili svůj názor a věnovali pozornost tomuto problému. Vědci se již celá desetiletí věnují studiu znečisťujících látek, které se nacházejí ve vzduchu, v pitné vodě, v našich potravinách a v půdě. Průmysl Spojených států vyprodukuje ročně více než 2,7 miliardy tun takřka 9000 různých chemikálií. Každým rokem se dostává do vzduchu a do naší pitné vody zvýšené množství milionů tun chemických látek. Vědci již začali zkoumat hladinu znečištění lidského organismu a výsledky jsou značně znepokojující. Výzkumy jednoznačně potvrzují, že náš organismus není schopen neutralizovat všechny ty toxické a chemické látky, které denně vdechujeme anebo přijímáme spolu s potravou. Jednoduše se hromadí v našich buňkách ( obzvláště v tukových buňkách ), v našich tkáních, krvi, orgánech ( jako jsou např. tlusté střevo, játra a mozek ) a usazují se na neomezenou dobu, způsobujíc posléze různá onemocnění. Nemám tu možnost, abych Vám ukázala obrázek, na kterém bychom mohli vidět shluky znečišťujících látek, které se vytvořily v mozku anebo v játrech, ale mohu Vám ukázat, jak tyto vypadají v tlustém střevě. Vytvořili jsme celou galerii těchto obrázků.

Co je nutné vědět o parazitech?

Toxické látky a „neživé”, umělé potraviny způsobují špatné trávení, které později vede k vytváření takovýchto výrůstků , mezi jiným i v tlustém střevě. Tyto toxické zsplodiny se pak často mění – podle slov časopisu National Geographic - "ve zlověstný svět strašidelných tvorů, z něhož paraziti čerpají energii." .

Discover magazineČasopis Discover uveřejnil v roce 2000 k tomuto tématu jeden charakteristický článek:

"Každý živý organismus nosí uvnitř nebo na svém povrchu nejméně jednoho parazita, ale lidé mnohem více ... Vědci pouze nyní začínají objevovat, čeho jsou tito všude rozšíření paraziti vlastně schopni, a výzkumy poukazují na jednu podstatnou věc: paraziti mohou vládnout světu. Je to hodně zarážející objev, a sice že tito drobní živočichové, jejichž existenci v našem těle většinou pokládáme za přirozenou, disponují takovou rozhodující mocí. Jsme shlukem buněk, které mezi sebou spolupracují a tato kooperace je regulována chemickými podněty. Je-li jeden daný organismus – jako je např. jeden parazit - schopen řídit tyto podněty, pak je schopen řídit i nás. A právě to dělá parazity tak mimořádn děsivými."

Toxické látky z prostředí, nezdravá výživa a paraziti představují společně velmi vážnou hrozbu pro zdraví člověka. "Ve skutečnosti paraziti zabili více lidí než všechny války v historii." – tvrdí National Geographic v jednom ze svých oceněných dokumentárních filmů, pod titulem „Lupiči těl” (The Body Snatchers). Jestliže nevěříte tomu, že paraziti mohou přežívat v tisících Američanů, pak si přečtěte tu spoustu skutečných příběhů, které můžete najít na této stránce. Záhy si uvědomíte, že jde o mnohem závažnější problém, než byste si vůbec kdy mohli představit. (Zde můžete najít podrobné informace a obrázky o lidských parazitech.)

Kdy je zapotřebí provést vnitřní očistu?

Pakliže je to poprvé, co se setkáváte s touto osudovou informací, pak jste se snad ještě nikdy vážněji nezabývali následující jednoduchou otázkou: Jste čistí uvnitř? Svůj zevnějšek samozřejmě udržujete v čistotě: sprchujete se, pravidelně si čistíte zuby a myjete vlasy, ale udržujete se čistí také zevnitř? V tomto moderním, toxickými látkami přeplněném světě je stále větší samozřejmostí, že rovněž tlusté střevo ( „systém odpadových vod” těla), játra a jiné další orgány potřebují také pravidelnou očistu. Stejně tak jako auto, které potřebuje pravidelnou výměnu oleje.

Jak můžeme vědět, že přišla doba, abychom své tělo osvobodili od nahromaděných toxických látek, parazitů a jiných zplodin? Jestliže Jste spozorovali jeden nebo hned několik z níže jmenovaných symptomů, pak nadešel čas, abyste přikročili k vnitřní očistě:

 • Častá únava a slabost
 • Flatulence, plynatost a nadýmání
 • Nadváha
 • Alergie na různé druhy jídla
 • Nedostatečné trávení
 • Dráždivost, náladovost
 • Ztížené dýchání a silně zapáchající stolice
 • Paraziti ve stolici
 • Častá nachlazení
 • Vracející se bolesti hlavy
 • Chronická zácpa
 • Syndrom dráždivého tračníku (IBS)
 • Vyduté břicho
 • Neovladatelný pocit hladu (vlčí hlad)
 • Kožní problémy, vyrážky, apod.
 • Pocit kovové chuti v ústech
 • Zlatá žíla (Hemeroidy)
 • Infekce Candidy
 

Jak tedy provést vnitřní očistu organismu?

Nyní, když už víme, proč je tak nesmírně důležitá pravidelná očista a detoxikace organismu, musíme také vědět, jak ji můžeme správně provádět. Podívejme se na následující krátký přehled:

1. Nejdříve provedeme očistu tlustého střeva speciálními léčivými rostlinami, abychom odstranili veškeré toxické nálepy, usazeniny a parazity.
2. Při očistě tlustého střeva musíme doplnit ty vzácné bakterie, které udržují rovnováhu střevní flóry, která Vás bude následně chránit, vždyť představuje součást imunitního systému.
3. Nakonec, jako poslední krok, pomocí léčivých rostlin s detoxikačními účinky, aminokyselin, vitamínů a nerostných látek detoxikujeme játra, krev, mozek, tkáně a vlastně konec konců celé tělo.

Toho všeho můžeme docílit pomocí více odlišných postupů, ale dle mých zkušeností je nejjednodušší, nejefektivnější a nejbezpečnější metodou používání čistícího a detoxikačního programu DrNatura, který se jmenuje Colonix. Tento byl vypracován na vědeckém principu, za použití nejnovějších výsledků dosažených ve výzkumu, s cílem detoxikace celého organismu. V přípravku Colonix se nachází více než 100 přírodních složek v specificky stanoveném množství, které slouží pouze jednomu cíli: k co nejdokonalejší detoxikaci lidského těla.

Program Colonix byl specielně vyvinut, aby:

pročistil tlusté střevo od nahromaděných toxických shluků a s využitím dietní vlákniny z léčivých rostlin předešel tvorbě nových shluků.
zničil škodlivé parazity v tlustém střevě a v ostatních částech těla, zahrňujíc střevní parazity a jejich vajíčka.
pomohl obnovit normální střevní funkci a stimuloval její správnou činnost.

 

Blahodárné účinky očisty a detoxikace:

Nenacházíme lepší způsob, jak bychom Vám předvedli blahodárné účinky očisty a detoxikace, než pro Vás nechali vyprávět zkušenosti lidí, kteří je již překonali. Prosíme Vás, abyste si přečetli tyto krátké citáty z osobních příběhů, které byly dány k dispozici pro stránku DrNatura.com. Text níže uvedených příběhů můžete najít v plném rozsahu na stránkách Reference.

Byla jsem dceřinnými výsledky tak nadšená, že Váš produkt jsem si jednoduše objednala i já

Včera večer jsem si objednala Váš produkt -Kompletní program Colonix. Chtěla bych se podělit s Vašimi klienty o zkušenosti s tímto produktem . Já sama jsem ho ještě nevyzkoušela, ale opisuji zážitek mé 11-leté dcery. Jsem si vědoma, že dětem kůru nedoporučujete,ale dcerka váží 50 kg, což je váha mnohých dospělých žen.Po protialergických lécích hormonálního charakteru velice přibrala. Nefungovalo její trávení, vypadávaly vlasy, její způsob stravování nebyl zdaleka v pořádku. Odmítala vařenou stravu, jediné zdravé jídlo, které jí chutnalo, byly výrobky- obsahující cereálie. I přes tyto těžkosti s příjmem potravy její váha neustále stoupala.Časem se dostavil zápal ledvin. Vše bylo proléčeno, nemoci byly odstraněny, ale ne následky. Váha dolů nešla, voda v těle byla stále zadržována a zácpa se střídala s průjmem. Dcera - Karin byla zakomplexovaná, samozřejmostí byl výsměch dětí, které jedly sladkosti a ona mrkev a jablka, ony čokoládu a ona musli tyčinku. Na Vánoce dostala Váš balík Colonix. Vůbec těmto výrobkům nedůveřuji, nebýt mé sestry, ani tento výrobek neobjevím. Ale osud to tak chtěl a dcerka začala produkt užívat. Asi po 10 dnech jsme zistily, že dcerka má konečně více energie a necítí potřebu po každém jídle (ano i jídle) a nebo po i jen minimálním pohybu spát... K mému velkému překvapení jí splasklo vyduté bříško! A ani nevím, zda psát i to,jak často chodila na "malou". Od té doby nemá zatím v moči(po kontrole moči KBÚ) bakterie esherichia coli, které tam byly od září 2006. A protože jsem byla dceřinnými výsledky tak nadšená , Váš produkt jsem si jednoduše objednala i já, Karinčina máma. Doufám, že i na mne takto zapůsobí, trpím podobnými problémy a pokud mi pomůže, s radostí Vám popíši i vlastní osobní zážitek.Děkuji, jménem mým i za Karin.
- Bc. Janka Benická, z Trstené, 25. dubna 2007

"Můj komentář"

Milý čtenáři..
Vláknina napomáhá udržování si zdravé střevní mikroflóry. Čisté tlusté střevo zabraňuje baktériím a parazitům, aby se živili lidskými výkaly.

Škodlivým baktériím se dobře daří v "odpadcích", tam se rozmnožují. Ne v prospěšné střevní flóře, která je výsledkem působení vlákniny. Proto je naším zvykem doporučení, místo dnes módních probiotik užívat vlákninu Colonix jedenkrát denně. Z jejíž pomocí dokážeme počet užitečných bakterií zvyšovat a udržovat zcela prirozenou cestou.

Moderní strava obsahuje jen velice málo, nebo vůbec žádnou dietní vlákninu. Dokonce ani ti, kteří tvrdí, že se stravují zdravě často nepřijímají potřebnou denní dávku vlákniny. Podle Harwardské školy veřejného zdravotnictví je vláknina důležitou součástí zdravé výživy, dospělým osobám se doporučuje denně skonzumovat minimálně 20-35 g dietní vlákniny.

Nejjednodušším a nejdůslednějším řešením toho, jak přijmout do organismu více vlákniny je užívat doplňky z obsahem psyllia. Psyllium je rozpustný zdroj vlákniny, podobný ako vláknina přítomná v některých obilninách, např. v ovsu a ječmeni. Hlavní rozdíl je v tom, že psyllium má výrazně vyšší obsah vlákniny než ovesné vločky.

Kromě psyllia musí dobrý vlákninový doplněk obsahovat i léčivé rostliny, aby obsahoval i takovou nerozpustnou vlákninu, která spolu s rozpustnou rostlinnou vlákninou zabraňuje tvorbě dalších střevních usazenin. Nerozpustná vláknina prochází organismem, přitom očisťuje stěny tlustého střeva a pomáhá vyplavit toxiny a staré, zatvrdnuté fekálie.

Detoxikace organismu znamená pomoci organismu zbavit se přirozenou cestou splodin metabolismu a nahromaděných nečistot, které mají vliv na kvalitu lidského života. V dnešní moderní době přetěžujeme svůj organismus chemikáliemi, tyto ale bez pomoci neumíme zpracovat, ani vyplavit z organismu. Jejich zdrojem je strava, kterou přijímáme, voda, kterou pijeme, vzduch, který dýcháme..., abychom připomněli alespoň některé.

Přetížení organismu toxickými látkami se projevuje celou řadou příznaků..např. únava, zácpa, trávicí problémy, obezita, plynatost, podrážděnost a pod. Dle odborné literatury může střevní systém obsahovat až 10 kg střevných usazenin, v důsledku nesprávných stravovacích návyků resp. stravy ochuzené o vlákninu. Zbavením se tohto odpadu můžeme konstatovat, že je možno dosáhnout optimální tělesnou hmotnost. Celá řada přípravků nefunguje jako prostředek na hubnutí. Vedlejšími příznaky detoxikace mohou být např. změny pokožky, ekzémy, vyrážky ,nebo herpes. Do týdne se všechny vytratí. Průvodní příznaky dokazují, že se projevují na těch orgánech, které jsou v bezprostředním vztahu s primárním orgánem, který detoxikujeme. Doufám, že tento stručný opis pomůže mnohým získat základní informace o fungování produktu Colonix.
- Ing. Lábszky Ján Distributor, Komárno 10. leden 2007

Nečekejte déle! Začněte nyní!

Věřím, že v životě nejsou náhody, a tak není náhodou ani to, že Jste našli stránku DrNatura.com, přičemž hledáte ODPOVĚĎ na některou z níže uvedených otázek:

 • Jak se mohu uzdravit, abych nemusel na toaletě stěží a s velikým úsilím produkovat stolici,v podobě malých bobků 1-2 krát týdně?
 • Jak bych se mohl zbavit nejistoty a bolestí způsobovaných pohyby střev kvůli IBS a mohl bych žít pohodlnějším životem?
 • Jak bych se mohl zbavit trýznivých bolestí způsobených plyny a mučivého nadmutí žaludku?
 • Proč nejsem schopen zhubnout, i přesto,že se snažím zdravě stravovat a pohybovat?
 • Jak bych mohl mít své břicho plošší?
 • Proč se pořád cítím tak slabý a unavený?
 • Jak bych se mohl zbavit kyselého refluxu, zlaté žíly, vyrážek, bolestí hlavy, apod.?

Možná, že i Vy jste již slyšeli o důležitosti očisty a víte, že by Vám toto prospělo a již určitou dobu hledáte nejlepší detoxikační program. Nebo snad některý Váš přítel nebo příbuzný velebil DrNaturu a řekl Vám, že se také MUSÍTE podívat na tuto webovou stránku. Ať již je to jakkoliv, Vy znáte mnohem lépe své vlastní problémy a otázky. A já jsem zde proto, abych Vám řekl, že je konec hledání a trápení, protože já znám ODPOVĚĎ.

Musíte se zbavit toxických látek! A to teď, co nejrychleji!

Na tomto záleží Vaše zdraví a kvalita života. Detoxikační programy DrNatura jsou jednoduché, cenově přístupné, účinné a bezpečné. Nečekejte déle, konejte nyní, dříve než bude příliš pozdě!

Dr. Johnstone je spoluředitelkou a vědeckou ředitelkou Global College of Natural Medicine. Je odborníkem ve zdravotnictví více než 30 let.

Pro uzavření objednávky, klikněte na obrázek,
následně se Vám objeví ceny,

pokyny, složení a další možnosti!

  COLONIX ®
Advanced Internal Cleansing Program
Colonix Advanced Internal Cleanse
 
  Number 1 Colon Cleanser

Cena: 1796.667 KČ až 2490 KČ
(Závisí od množství balení v jedné objednávce)
Dostupnost: Skladem.
Dodání do 2 až 4 pracovních dnů.

Klikněte zde,pokud chcete nakupovat, nebo získat informace o možnostech nákupu.
Non GMO  

Vaše Zdravie Vás bude stáť iba 180 Sk mesačne.

"NIC nefunguje tak, jako Colonix. Nic!"

"Pracuji ve zdravotnictví a musím se přiznat, že jsem byla poněkud skeptická ohledně Vašeho produktu. V nemocnici jsem obvykle pracovala dlouhé hodiny a jakkoli jsem se snažila, v jídelníčku mi vždycky chybělo dostatečné množství vlákniny. Přesto jsem měla na sobě navíc asi o 4.5 kg nadmuté hmoty v oblasti podbřišku, které jsem se žádným způsobem nemohla zbavit. Objednala jsem si Váš produkt...nechala jsem si dokonce i obal, abych mohla balení popřípadě poslat zpátky. Ale počkat! Brzy jsem byla hodně překvapena! Smíchala jsem si jej s pomerančovou šťávou a užila brzy ráno, ještě před odchodem do práce. Byl docela chutný. Zvláštním způsobem ho ocenila má siamská kočka, které olizovala chutné zbytky z mé sklenice!! Dle mého jsou zvířata moudřejší než lidé!! Bála jsem se, že budu mít křeče ,nebo co je ještě horší, průjem. A nikdy jsem je neměla. Jednoduše jsem měla pocit, že musím jít na toaletu a věc fungovala bez jakékoliv námahy. Žádné napínání, žádná křeč, jenom jeden pěkný a zdravý výsledek. Když jsem se na něj podívala, viděla jsem, že vypadá jinak, než ty ,co byly do té doby „normální”. Byl mnohem většího množství a byly v něm věci podivné barvy. Byly tam takové drobné černé věci....jako smola...přesto, že jsem nejedla nic černého. Vyšly ze mne takové slizké věci, podobné provázkům . Bylo to odporné!!!

Jak plynuly dny, spozorovala jsem, že nadmutí břicha začalo ustupovat a vypadala jsem zdravěji. Dokonce se mi od lidí v zaměstnání dostalo komplimentů. Když mi došlo balení, opět jsem došla k závěru, že má stolice byla znovu menšího množství a odcházela s potížemi. Znovu jsem se podívala na stránku a objednala si rovnou 4 balení! Již nechci dále existovat bez tohoto přípravku. Vyzkoušela jsem všechny druhy doplňků vlákniny a NIC nefunguje tak, jako Colonix. Nic!!"