Jdi na obsah Jdi na menu
 


Místo seznámení je velmi důležité

"Ženy balím zásadně u okna."

"Ženy balím zásadně u okna."

 

Pátek 7.11. 2008, 10:00

Co čekat od chlapa, který vás sbalí na pohřbu, a co od plážového loudila? Dalibor Demel byl na chvíli vším - a rád!

Spojovat partnerskou lásku s věčností je sice pěkná myšlenka, nicméně zkušenost ukazuje opak. Aspoň většinou. I když necháme stranou časové nekonečno, láska neboduje ani v citech „na celý život“.

Otec mého kamaráda například od mládí miluje jediné auto - Aero 1000. Krásnou malou červenou aerovku. Má ji rád už přes čtyřicet let, vyhrává závody, leští poháry a do toho se občas rozvede a znovu ožení. Na celý život vám vystačí láska k hip hopu nebo klasice, ke psům nebo k potápění, ale vyhrát první cenu ve vytrvalecké párové romantice, to je něco jako superbingo.

Právě teď, kdy se léto prolíná do podzimu, kolem padají roje růžových meteoritů. Uhodla jste: letní lásky. Zůstává faktem, že člověk jako živočišný druh vyvíjí sexuální aktivitu po celý rok, ale mně osobně se zdá, že během prázdnin do toho ještě trochu šlápne a vyrobí si statistickou rezervu na zimní měsíce. Koupaliště, mořské pláže, festivaly - z podobných líhní vypadávají vášnivé zárodky, z nichž většina se nedožije podzimu. Obvykle z jediného důvodu: Když nastane vykulení do světa, choulostivý dvouhlavý tvor to zabalí. A nejen proto, že Johnny pochází z Plzně a Sally bydlí ve Valašském Meziříčí.

Mechanismus letních lásek se rozestírá po celém roce. Na místě totiž záleží. Podle poznatků, které jsem načerpal pozorováním partnerského výlovu svých kamarádů, se zdá, že když ohromí přiopilou kuchařku na vesnické chlastačce, čekají od ní něco trochu jiného než od brýlaté dlouhovlasé myslitelky, s níž se během koncertu České filharmonie shodnou, že oba milují Brahmsovu První symfonii - až na druhou větu, která jim připadá příliš patetická. A naopak: Vás by možná mohlo zajímat, čeho se pravděpodobně nadějete od chlápka, který vás sbalí na brigádě v pivovaru, a co můžete čekat od spolucvičence na kurzech jógy. Tak třeba:

Scéna 1: Plážové loudění

Hele, tamhleta. Ta je má, ty vole. Deš na ni? Nemá tady nějakýho nabíječe? Ne, akorát tu druhou buchtu, teď zrovna leze z vody. Ježiš, ten lachtan? To je teda zadek. Pořádnej, ne? Mně se líbí. Tak je sbalíme vobě? Ale já jdu do tý hubený prsatý, rozumíš. V pohodě. Co jim řeknem? Zatím nevím, něco vymyslíme. Zeptáme se, kde jsou tu hajzly? To je blbý. Kam je pak zatáhnem? K tobě, nebo do lesa na deku? To se uvidí, ještě je nemáme. Ježiš, teď se zrovna obrátila a kouká na nás. Ty vole, já furt nevím, co mám říct. To je teda kůže, ty zařízlý plavky, to mě vždycky rozhodí. Musíme je dostat k tobě a vožrat. Jasně. Prokrista, mně teda hučí. To vidím. Skoč si do vody, ať nevypadáš jako nadrženej úchyl, a jdeme na to...

„Ahoj, holky, nechceme rušit, ale dáváme dohromady tým na plážovej volejbal. Nechcete si s náma plácnout?“

Cosmo volba: No, teď je to na vás. Jestli máte chuť na víceméně okamžitou porci sexu a pak se uvidí, nebo spíš neuvidí, hledejte tenisky. Pokud už jedno dítě za svobodna máte, zkuste mírnější verzi sloganu „vodjeďte, blbečkové“.

Scéna 2: Kurz jógy

Je vážně krásná. Ty vlasy! Normální řecká socha. Jak se teď postavila na hlavu, tak lehce, a ty vlasy dole - jako rozvlněné moře. Neuvěřitelně ohebný tělo a k tomu ten záhadnej výraz. A oči. Jako by se na mě dívaly už nejmíň stovky let, tohle je holka s osudem, má to v těch očích napsaný. Možná se známe už z minulejch životů. Třeba byla egyptská velekněžka a já otrok nebo tak něco. Au! Kurva, teď mi křuplo v zádech! No, nic. Dneska už jí musím něco říct, to už je snad podesátý, co ji takhle blbě očumuju.

„Pane..., v tom černým triku..., už děláme další ásanu, dávejte větší pozor, zkřížit nohy a...“ Teď se na mě otočila a usmála se? Nebo se mi to zdálo? Tuhle holku dostat, to by byl potom život. Taková nádhera. Ta jestli nikoho nemá, tak nevím. Já bych ji ale uctíval jako soukromou bohyni, jasně, to je prostě BYTOST! Dneska to už rozseknu... „Promiňte, slečno, vy tak úžasně cvičíte, nechtěla byste si založit vlastní kurzy? Já bych se přihlásil...“

Cosmo volba: U těchto týpků kolem duchovna nikdy nevíte. Může to být spřízněná duše i stoprocentní pošuk. Určitě vás bude chtít nejdřív ohromit svým originálním světonázorem a až pak tantrickým mistrovstvím. V lepším případě máte šanci na skok do věčnosti ve dvou, v horším vám bude měsíce volat ve tři hodiny ráno a monotónním hlasem vyprávět o vesmírných lidech a ještěřích pseudotvůrcích. Ale intuici snad ještě máte, ne?

Scéna 3: Fesťák

Ježiš, ta jede. To je baba. Jestli sexuje alespoň způlky tak dobře, jako tancuje, tak potěšpánbu. Ta je snad v hiphopovém transu. Jak cejtí rytmus, neuvěřitelný. S tou bych to chvíli vydržel. Energie jak blázen, ta holka je snad elektrárna. Jakýpak s tím sraní, jdu normálně za ní!

„Hele, fakt dobrý, tyhle grify ses naučila doma, nebo si je vymejšlíš přímo tady?“

Cosmo volba: Pokud nemáte chuť na dlouhou trať a hledáte jen pár společných zatáček, ukažte mu další grify. Nejspíš vás nebude obtěžovat snubním prstýnkem, a jestli na další fesťák pojedete společně, možná ho naláká jiná elektrárna. Vy se ale každopádně bavte!

Scéna 4: Internetová seznamka

Vážná seznámení: VŠ, 176/65, manažer, velmi mladistvého vzhledu, hledá z nedostatku příležitosti charakterní přítelkyni za účelem vážného seznámení. Rád cestuji, zejména do exotických zemí, sportuji, učím se cizí jazyky, chodím do kina, divadla. Budu rád, když budu moci sdílet své zájmy s Tebou.

Cosmo volba: Jestli máte ráda studené čumáky a ještě raději je zahříváte...
Flirt: Ahoj, hledám ženu či dívku, která hledá nezávazný vztah, touží udělat něco bláznivého a má někdy chuť vyrazit někam do hotýlku a prožít noc plnou vášně a erotiky bez zábran. Máš ráda dlouhé mazlení a ráda poznáváš všechny krásy milování? Čekám!

Cosmo volba: Když předloží včerejší testy na AIDS a nebude připomínat šimpanze... Nejspíš ale nezvládne jedno ani druhé. Internetové seznamky fungují jsou velká sexuálně-citová loterie. Pokud vás láká virtuál, zkuste raději chat.

Scéna 5: Jakékoli prostředí včetně předchozích

To by mohla být ona. Mohla. Je mi s ní úplně normálně. Žádný velký nervy a rozklepanost. A stejně je tam něco. Tohle by mohlo vydržet nadlouho. Poprvé v životě si dokážu představit, že bych si nějakou holku klidně vzal dobrovolně. Hodně divný. Asi láska, sakra. Tak to zkusíme?

Cosmo volba: No, jestli to má fungovat, žádnou volbu vlastně nemáte. Tak to zkusíte? Tak to zkuste!